You're currently on S1 with content Accommodation, apartments, flats for rent or sale to foreign students in Prague, Hradec Kralove. Page S1 define these keywords: accommodation,apartment,flat,Prague,Hradec Kralove,sell,rent,roommate.
The page link is http://www.forstudents.cz/Locations/Prague/Apartments-flats-for-sale-Prague/S1, Homepage is on HOME.

Specious fourbedroom apartment for sale in Prague

ID:
S1
Price:
5000000 CZK
Location:
Renoirova street (Barrandov)
Status:
Available
We offer a large two-generation (can be used as two independent flats) fourbedroom apartment. The apartment is located on the second floor of a residental building in the center of Barrandov in Prague. The apartment is very large and specious (101 square meters) and consists of a large central corridor, 3 separate bedrooms, living room, dining room with big balcony and kitchen seat, bathroom and two toilets (you can rebuild the second toilet to a bathroom with shower).

Nabízíme k prodeji velký dvougenerační  byt 4+1 s lodžií 101m2 v osobním vlastnictví (lze rozdělit na dva nezávislé byty). Byt se nachází v příjemné lokalitě v centru Barrandova s výbornou občanskou vybavenosti poblíž chráněné krajiny Prokopského údolí. Byt je v původním stavu ve druhém patře. Dispozice - velká centrální chodba do L, 3 samostatné ložnice na západ i východ, obývací pokoj jídelna s lodžií a kuchyní na východ, koupelna a dvě wc (druhé wc lze předělat na koupelnu se sprchovým koutem).

Flat location